Lengteaanslag systeem: handmatig én automatisch -… | Tryma Machines

Przymiary długości

W Tryma znajdziecie Państwo szeroką gamę ręcznych i automatycznych systemów ograniczników długości dla maszyn do cięcia do obróbki aluminium lub PCV. Ograniczniki długości są dostępne w różnych wersjach i do różnych zastosowań. Na przykład prawie wszystkie ograniczniki długości z naszego asortymentu mogą być dostarczone zarówno dla pozycji po lewej, jak i po prawej stronie pilarki. Kupując ogranicznik długości w firmie Tryma, zawsze korzystasz z następujących korzyści:

  • Duży wybór profesjonalnych systemów ograniczników długości
  • Wysokiej jakości mierniki długości w atrakcyjnej cenie
  • Serwis i konserwacja przez mechaników Tryma

Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej o jednym z naszych systemów length stop lub umówić się na niezobowiązującą konsultację z jednym z naszych doradców? W takim razie prosimy o kontakt telefoniczny

W naszej firmie znajdą Państwo szeroką gamę ręcznych i automatycznych systemów ograniczników długości dla maszyn do cięcia do obróbki aluminium lub PCV. Ograniczniki długości są dostępne w różnych wersjach i do różnych zastosowań. Przykładowo prawie wszystkie ograniczniki długości z naszego asortymentu mogą być dostarczone zarówno dla pozycji po lewej, jak i po prawej stronie pilarki. Kupując u nas, zawsze otrzymują Państwo:

  • Duży wybór profesjonalnych systemów ograniczników długości

  • Wysokiej jakości mierniki długości w atrakcyjnej cenie

  • Serwis i konserwację wykonane przez techników Tryma

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o jednym z naszych systemów length stop lub umówić się na niezobowiązującą konsultację, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 888 880 125 lub wysłać e-mail na adres info@tryma.pl.


Bezpośrednio do

Skontaktuj się z nami

Przenośnik rolkowy typu E

dla profili aluminiowych i plastikowych. Więcej informacji

Przymiar długości typu TN

Ręczny przymiar długości z analogowym odczytem. Więcej informacji

Przymiar długości typu TNDG

Ręczny przymiar długości z odczytem cyfrowym. Więcej informacji

Przymiar długości Autopos

Automatyczny przymiar długości. Więcej informacji

Ogranicznik długości DigiSTOP

Automatyczny ogranicznik długości z przemysłowym PC Więcej informacji

Zakup automatycznego ogranicznika długości

Jeśli chcesz zakupić ogranicznik długości, możesz złożyć do nas zapytanie informacyjne. Aby to zrobić, przejdź do formularza "zapytania o informacje", który znajdziesz na dole każdej strony produktu. Czy wolisz najpierw uzyskać poradę od jednego z naszych ekspertów? Następnie skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie. Z przyjemnością odwiedzimy Cię na niezobowiązującą konsultację!

Wybór przemysłowego systemu ograniczników długości

Podczas konsultacji jeden z ekspertów Tryma zastanowi się wraz z Tobą nad najbardziej odpowiednim ograniczeniem długości. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo ograniczniki długości w różnych wersjach. Do wyboru są między innymi ograniczniki długości z:

  • obsługa ręczna lub automatyczna
  • odczyt cyfrowy lub analogowy
  • Zatyczka lub popychacz

Wszystkie ograniczniki długości są również dostępne zarówno dla pozycjonowania z lewej jak i z prawej strony pilarki.

Programowe automatyczne ograniczniki długości

W przypadku niektórych typów mierników długości możliwe jest wczytanie list cięcia z oprogramowania, np. z pliku Excel. Dzięki temu można np. zoptymalizować cięcie elementów, minimalizując straty przy piłowaniu.

Serwis i konserwacja przez Tryma

Kiedy zawrzesz umowę o konserwacji z Tryma, nasi technicy będą odwiedzać Cię kilka razy w roku, aby sprawdzić i nasmarować maszyny. Regularne kontrole zmniejszają prawdopodobieństwo wystąpienia awarii. Nasi technicy mieszkają w Holandii i Belgii, więc w razie awarii są zawsze szybko na miejscu.

Kontakt Tryma

Czy masz pytanie dotyczące któregoś z ograniczników długości z naszej oferty online lub chcesz umówić się na wizytę w salonie, aby obejrzeć i przetestować ogranicznik długości? W przypadku tych i wszystkich innych pytań, prosimy o kontakt z nami pod adresem +48 691 537 559 lub wysyłając e-mail na adres info@tryma.pl. Chętnie odkryjemy, co możemy dla Ciebie zrobić!