Radiaalzaagmachines van hoge kwaliteit | Tryma… | Tryma Machines

Piły ramieniowe

Piły ramieniowe - aluminium

W Tryma oferujemy Państwu solidne i ergonomiczne piły promieniowe Graule do aluminium. Pilarki promieniowe mają duży zakres cięcia ze skosem poziomym i pionowym.

Pilarki ramieniowe dostępne są w różnych modelach o różnej wysokości cięcia. Służą one do cięcia profili aluminiowych i PCV. Opcjonalnie pilarki mogą być wyposażone w różne opcje, takie jak łatwe ustawianie kątów piłowania za pomocą pokrętła ręcznego oraz cyfrowy wskaźnik kątu piłowania.

Skontaktuj się z nami

Piła GRAULE typ ZS 85 (N)

Do cięcia kątów nietypowych. Więcej informacji

Piła GRAULE typ ZS 135 (N)

Do cięcia kątów nietypowych. Więcej informacji

Piła GRAULE typ ZS 170 (N)

Do cięcia kątów nietypowych. Więcej informacji

Piła GRAULE typ ZS 200 (N)

Do cięcia kątów nietypowych.. Więcej informacji

Nasze Zalety

Nasi klienci mają dostęp do szerokiego wachlarza korzyści:

  • Szeroka gama pił ramieniowych
  • Wysoka jakość i atrakcyjna cena
  • Porady od naszych specjalistów
  • Usługi instalacji i konserwacji

Uzyskaj porady od naszych specjalistów

Wybór odpowiedniej piły ramieniowej może być trudnym zadaniem, bo skąd wiadomo, który typ najlepiej odpowiada naszym potrzebom? Skorzystaj z porady naszych specjalistów. Odpowiedzą na pojawiające się pytania i pomogą dokonać właściwego wyboru. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego +32 51 24 97 77 jak i mailowego info@tryma.eu.

Dlaczego piła promieniowa?

Pilarka promieniowa przydaje się w wielu różnych przypadkach. Nasze piły ramieniowe do aluminium są idealne do cięcia profili aluminiowych przy budowie fasad. Dzięki tej maszynie można precyzyjnie przyciąć dowolny profil na żądaną długość, szerokość lub kształt. Dzieje się tak dlatego, że nie piłujesz tylko w pionie (od góry do dołu), ale także w poziomie (od tyłu do przodu).

Jaką piłę promieniową wybierzesz?

To, która piła ramieniowa będzie dla Państwa najbardziej odpowiednia, zależy od Państwa wymagań. Każdy typ w naszej ofercie ma unikalne cechy, jak na przykład nasza piła ramieniowa typu TM-420, którą steruje się zdalnie i która jest w stanie ciąć narożniki 3D.

Kupić piłę ramieniową

Czy masz na myśli odpowiednią pilarkę promieniową? Następnie wystarczy poprosić o wycenę poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na dole strony produktu. Chętnie też odwiedzimy Państwa, aby omówić Państwa wymagania. Skontaktuj się z naszymi ekspertami.